در حال بروزرسانی...

SSIدوره های آموزشی

SSIدوره های آموزشی

مدرسه‌های غواصی بین‌الملل  اسکوبا اسکولز اینترنشنال Scuba Schools International یا SSI یک سازمان آموزشی غواصی است. SSI هم اکنون دارای بیش از ۲،۵۰۰ نمایندگی مجاز در ۳۵ منطقه در سراسر جهان است.

این سازمان آموزشی برنامه های آموزشی غواصی برای تمام سطوح را ارائه می دهد. همچنین SSI برنامه های آموزشی برای کودکان و نوجوانان ۸-۱۲ سال که به نام رنجرز خوانده شده است را نیز ارائه میدهد.

گواهینامه ها و برنامه های آموزشی SSI در سراسر جهان به عنوان یک عضو شورای جهانی آموزش غواصی تفریحی و فدراسیون زیر آبی اروپا به رسمیت شناخته شده است. تفاوت عمده بین SSI و سازمانهای دیگر آموزش غواصی مانند NAUI ، CMAS ، BSAC و دیگران این است که دوره های SSI به مانند دوره های آموزشی PADI بر اساس استانداردهای غواصی در نظر گرفته شده است و برای اطمینان از کیفیت آن در سراسر جهان تحت پوشش شورای جهانی آموزش غواصی تفریحی قرار گرفته است.اسکوبا اسکولز اینترنشنال گواهینامه ISO در رابطه با استانداردهای غواصی را در اول ژوئن ۲۰۱۰ دریافت کرد. دفتر مرکزی SSI در فورت کالینز ، کلرادو است و توسط رابرت کلارک در سال ۱۹۷۰ تاسیس شد.SSI در سال ۱۹۹۹ با NASDS ادغام شد.

 
جهت ثبت نام زیر نظر استانداردهای این سیستم  با کلیک بر روی عکسها به صفحه ثبت نام اینترنتی مراجعه فرمایید   :

 

     
  مدرسه غواصی دلفین طلایی
ارتباط با ما
  • آدرس :
    قشم ، سوزا ، انتهای پارک ساحلی
  • تلفن :
    09124903205
  • ایمیل :
    info@dolphinir.com

Copyright © 2020 dolphinir All rights reserved
نرم افزار فروشگاه ساز اینترنتی و مدیریت مشتریان سی آر ام فرکام