در حال بروزرسانی...

CMAS دوره های آموزشی

CMAS دوره های آموزشی

سیستم آموزش غواصی cmas
کنفدراسیون جهانی فعالیت های زیر آبی یا (cmas) در سال ۱۹۵۸ با حضور نمایندگان کشور های آلمان ، بلژِیک ، برزیل ، فرانسه ، یونان ، ایتالیا ، موناکو ، پرتغال ، سوئیس ، آمریکا و یوگوسلاوی در بروکسل به بنیانگذاری کاپیتان ژاک ایوکوستو تاسیس شد. cmas قدیمی ترین سیستم آموزش غواصی در جهان است و هم اکنون دفتر مرکزیه آن در ایتالیا می باشد.

دوره های غواصی cmas
دوره های غواصی cmas دارای سیستم نامگذاری ستاره ای برای دوره های cmas می باشد که شامل سه دوره : مقدماتی (یک ستاره) ، تکمیلی (دو ستاره) و پیشرفته (سه ستاره) هستند. cmas دوره های تخصصی دیگری را نیز آموزش می دهد ولی دوره هایی که گفته شد از محبوبیت خاصی برخوردارند. برای شروع غواصی در سیستم آموزش غواصی cmas ابتدا باید در دوره یک ستاره ثبت نام کنید و پس از گذراندن این دوره به ترتیب به دوره های غواصی cmas دو ستاره و سه ستاره بروید.دوره های مدرسی cmas
دوره های مدرسی cmas مانند دوره های غیر مدرسی در سه سطح یک ، دو و سه ستاره برگزار می شوند. هنرجو پس از گذراندن دوره سه ستاره cmas می تواند در دوره مدرسی یک ستاره شرکت کند و پس از آموزش غواصی به ده هنرجو سطح مدرسیه خود را به سطوح دو و سه ستاره ارتقاء دهد. تمامی مدارکی که هنرجو در سیستم cmas در ایران دریافت می کند به صورت مستقیم از طرف فدراسیون نجات غریق و غواصی ایران صادر می شود و فقط در ایران اعتبار دارد.


جهت انتخاب دوره مناسب و اطلاع از پیشنیازها به منابع زیر رجوع کنید :

Universal Standard and Procedures  
International Diver Training Standards  
Training Map  

 

 

 

 مدرسه غواصی دلفین طلایی
ارتباط با ما
  • آدرس :
    قشم ، سوزا ، انتهای پارک ساحلی
  • تلفن :
    09124903205
  • ایمیل :
    info@dolphinir.com

Copyright © 2020 dolphinir All rights reserved
نرم افزار فروشگاه ساز اینترنتی و مدیریت مشتریان سی آر ام فرکام